br /> h1>color="black">

kiciunia - komentarze


Dziś jest mi smutno.
Wieczna samotność.Wciąż piszę nowe wiersze,nie długo ukazą się na blogu.Nie czuję się dobrze.Słucham teraz smutnej muzyki, ucisza mnie.
Znów mi kogoś brakuje, tej drugiej osoby. :para: Czuję się bardzo osamotniona.Znów się odchudzam, po to by choć troszkę poczuć się lepiej. Nie jestem gruba,wiem,że to nie jest moje ciało.Lekarze tłumaczął mi,że to wszystko przejdzie.Jestem opuchnięta.To nie jest tłuszcz tylko LIMFA(woda,która nadaje większą objętość twojego ciała).No dobrze,ja to rozumiem-znaczy, staram się.Ale jesli ktoś mnie nie zna to nie wie,że ja nie jestem gruba tylko opuchnięta.Chorowałam przez osiem lat,ciągle brałam leki,więc jest tak jak jest.No własnie.Dzięki temu nie mam przyjaciół,nawet nie mam z kim pogadać.Ciągle dom,pokój a w nim te same cztery ściany.I samotność.Bo nikt sie nie zakochał we mnie,nawet nie poczułam dotyku.Nie mam siły,nie mam ochoty na nic.Wciąż tęsknię za kimś.Wokół mnie kazdy kogoś ma,tylko ja.Jak sierotka Marysia.Chorowałam przez osiem lat.Tak było samotnie, wszyscy opuścili mnie, do dziś!Własciwie nie zpomnę im tego,bo ja im nic złego nie zrobiłam.Miałam sporo przyjaciół.Wystarczyła chwila i jestem zupełnie sama.Próbowałam z kim kolwiek zamienić choć kilka słów.Każdy odwraca się ode mnie.Jest mi smutno.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć